בית אבות סיעודי במרכז

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

קשישים השרויים במצב סיעודי זקוקים לטיפול מיוחד ולהשגחה צמודה. ברוב המקרים, בני המשפחה נרתמים לסייע ליקירם ומשקיעים מאמצים רבים להקלה על מצבו. אולם, קשיש סיעודי זקוק לסיוע מקצועי והשגחה צמודים ומשום כך לא ניתן להסתפק בדאגה של בני המשפחה, אלא מומלץ וחיוני לבחון אפשרות של העברת בן המשפחה טיפול והשגחה שמציע בית אבות סיעודי במרכז.

משכנות זהב בית אבות סיעודי במרכז הארץ

משכנות זהב הינו בית אבות סיעודי המציע לדייריו הגנה, טיפול רפואי והשגחה צמודה לאורך כל שעות היממה

אנו מזמינים אתכם לקביעת פגישת ייעוץ עם הצוות המקצועי שלנו ליצירת קשר חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

המשך שהייה של קשיש סיעודי בביתו, גם אם לצידו נמצא מטפל סיעודי צמוד, עלולה להוביל למפחי נפש ומצבים בעייתיים וזאת נוכח אי היכולת של הקשיש להתנהל ולתפקד באופן תקין במסגרת שגרת היומיום. המטופל זקוק להשגחה צמודה 24 שעות ביממה ולסיוע בכל הפעולות הבסיסיות בהן רחצה, אכילה, שירותים ועוד. אדם המצוי במצב סיעודי ומתגורר לבדו או אם אדם אחד שאמור לסייע ולטפל בו, נמצא בסיכון גבוה ורצוי להעבירו לבית אבות סיעודי במרכז, מקום מוגן שיספק לו טיפול ראוי ונאות לשמירה על איכות החיים. חיפוש אחר בית אבות סיעודי במרכז מחייב התייחסות לכמה היבטים וגורמים רלוונטיים. חשוב לאבחן את הבעיה ממנה סובל הקשיש וזאת בעזרת גורמי מקצוע מוסמכים. חשיבות האבחון הינה רבה ותורמת להתאמת בית אבות סיעודי במרכז לצרכי הקשיש.

תנאי חיים נאותים בהתאמה למצב המטופל

בית חולים סיעודי במרכז מאפשר לקשיש לשמור על שגרת יום תקינה ככל האפשר וכן הוא מקל נפשית ופיזית על הקשיש. צוות בית האבות כולל רופאים מומחים, אחיות, מטפלים מוסמכים, עובדים סוציאליים ועוד. השהות בבית האבות הייעודי והמותאם למצב הקשיש תספק תנאי חיים נאותים, השגחה לאורך כל שעות היממה, טיפולים רפואיים וסיוע בביצוע פעולות בסיסיות. דיירי בית האבות חשים ביטחון נוכח הליווי וההשגחה הצמודים, מה שמשפר את מצבם הנפשי ותורם להעלאת המורל ומצב הרוח החיוניים ומשפיעים על מצבו הרפואי והבריאותי של הקשיש. בית חולים סיעודי במרכז מציע מענה כולל ומלא לכל צרכי המטופל. אנו פועלים בשיטות טיפול מוכחות ומותאמות לקשישים סיעודיים ומשלבים פעילויות של ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, טיפול בבעלי חיים ומוזיקה ועוד. בית החולים מציע גישה נוחה ומאפשר ביקורים בכל עת במטרה להקל על המטופל ובני משפחתו.
אם אחד מקרוביכם ויקיריכם נמצא במצב סיעודי, אל תתמודדו לבד. פנייה לקבלת סיוע מקצועי והשגחה בבית חולים סיעודי, תאפשר לקשיש לשמור על שגרת ואיכות חיים תקינה ככל הניתן בהתאם למצבו ותקל עליכם מבחינת רמת הדאגה והעומס הנפשי.

 

צור קשר

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ

בית אבות סיעודי במרכז
בית אבות סיעודי במרכז

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

משכנות זהב שמים את המטופל במרכז
בית אבות סיעודי לחולי אלצהיימר
אלצהיימר
טיפול סיעודי לקשישים

אהבת את הכתבה ? נשמח לתגובות ושיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן