מטפל סיעודי

אשפוז של קרוב משפחה במצב סיעודי מחייב היערכות מיוחדת וזאת נוכח הצורך להשגחה צמודה ומתן סיוע לקשיש כל העת. שהות של אדם במצב סיעודי בבית החולים חייב לכלול סיוע ועזרה של מטפל סיעודי מוסמך המשגיח באופן אישי וצמוד על המטופל ונמצא בקשר צמוד עם הצוות הרפואי של בית החולים ובני המשפחה.

בית חולים סיעודי הכולל מטפל סיעודי צמוד

משכנות זהב הינו בית חולים סיעודי, הכולל טיפול סיעודי צמוד. במסגרת הטיפול, מקבלים הדיירים בבית החולים, סיוע והשגחה צמודה. בית החולים מעסיק צוות מטפלים מקצועי ומיומן אנו מסייעים לדיירי בית החולים בביצוע כלל הפעולות.

  • שמירה על היגיינה
  • אכילה ושתיה
  • סיוע בביצוע פעולות שונות
  • סיוע בהליכה ותז

הקלה וסיוע מקצועי למטופל ולבני משפחתו

אשפוז ושהות של מטופל במצב סיעודי אינם פשוטים הן עבור החולה והן עבור בני משפחתו, מצב זה

מטפל סיעודי
מטפל סיעודי

מצריך קבלת סיוע מקצועי לשם ליווי והשגחה על המטופל. לצד התגייסות המשפחה, יש צורך להבטיח מתן טיפול מתאים לקשיש וזאת במטרה לסייע לו לקיים שגרה תקינה ככל הניתן ובהתאם למצבו. הרצון של בני המשפחה לעזור ליקירם הינו חשוב אולם אינו מספיק, שכן מטופל סיעודי זקוק לטיפול והשגחה צמודים. מטפל סיעודי בבית החולים יכול להקל על שהות המטופל וכן להפחית את העומס והדאגה מבני המשפחה. מטפל סיעודי מוסמך ואחראי שוהה לצד החולה לאורך כל שעות היממה ודואג לכל צרכיו הרפואיים והנפשיים.

מטפל סיעודי המעניק השגחה צמודה ועזרה בביצוע פעולות יומיומיות

מטפל סיעודי הינו בעל הכשרה מקצועית לסיוע במצב הייחודי וזאת נוכח הכשרות והדרכות מקצועיות שהוא עובר. העזרה והתפקיד של מטפל סיעודי כוללת לצד השגחה צמודה גם עזרה בביצוע פעולות יומיומיות בהן הליכה לשירותים, רחיצה, אכילה וטיפול בכל צורך בריאותי ונפשי. הטיפול נועד לספק למטופל תנאים בסיסיים נאותים, להקל על מצבו ועל מכאוביו ולהביא להחלמה. טיפול בידי מטפל סיעודי בבית חולים ניתן עבור קשישים המאושפזים בבית החולים ממגוון סיבות דוגמת ניתוח או ביצוע הליכים רפואיים אחרים. ההשגחה הצמודה תורמת להרגעה של המטופל ומעודדת את מצב רוחו. הטיפול הצמוד נועד להבטיח כי המטופל יקום ממיטתו מפעם לפעם בהתאם למצבו ויוכל להתחיל בתהליך שיקום. המטפל מספק טיפולי ריפוי בעיסוק ותמיכה נפשית ופיזית המשפרים את איכות חייו של המטופל.

מטפל סיעודי
תוכן עניינים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ

שתפו את המאמר

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך

שיפור הזיכרון בגיל המבוגר

שיפור הזיכרון בגיל המבוגר

זה לא סוד שבגיל השלישי הזיכרון נפגע לעיתים אפילו באופן משמעותי. אנשים מבוגרים מוצאים את עצמם מאבקים לזכור פרט שקטן כמו שם או כתובת ולפעמים

עצירות בגיל השלישי

עצירות בגיל השלישי

יש לא מעט יתרונות ודברים נעימים ונחמדים לחכות להם בגיל השלישי כמו פנסיה וזמן עם הנכדים וחופשה לה חסכתם ומנוחה בלי עבודה אבל יש גם

גלילה לראש העמוד

הצהרת נגישות

משכנות זהב רואה בנגישות לאנשים עם מוגבלות ערך מהותי וחובה עסקית, כחלק בלתי נפרד מתפיסת השירות והאחריות החברתית שלה.

במסגרת חובה זו החברה פועלת לממש את הזכות הבסיסית של כל לעובד\לקוח עם מוגבלות לקבל את מלוא השירותים המוצעים, באופן עצמאי ככל שניתן, תוך שמירה על כבוד האדם.

אנו משתדלים לשמר ולתחזק את האתר. במידה ומצאת דף באתר ו/או כל חלק ממנו אשר אינו מונגש ו/או נתקלת בקשיים בגלישה באתר, נשמח לעמוד לרשותכם.
במקרים אלו אנא צרו קשר עם רכז/ת הנגישות בחברה, גב' טל רפאל בטלפון שמספרו 050-5325168 בדוא"ל tal@zhv.co.il ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן