מטפל סיעודי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אשפוז של קרוב משפחה במצב סיעודי מחייב היערכות מיוחדת וזאת נוכח הצורך להשגחה צמודה ומתן סיוע לקשיש כל העת. שהות של אדם במצב סיעודי בבית החולים חייב לכלול סיוע ועזרה של מטפל סיעודי מוסמך המשגיח באופן אישי וצמוד על המטופל ונמצא בקשר צמוד עם הצוות הרפואי של בית החולים ובני המשפחה.

בית חולים סיעודי הכולל מטפל סיעודי צמוד

משכנות זהב הינו בית חולים סיעודי, הכולל טיפול סיעודי צמוד. במסגרת הטיפול, מקבלים הדיירים בבית החולים, סיוע והשגחה צמודה. בית החולים מעסיק צוות מטפלים מקצועי ומיומן אנו מסייעים לדיירי בית החולים בביצוע כלל הפעולות.

  • שמירה על היגיינה
  • אכילה ושתיה
  • סיוע בביצוע פעולות שונות
  • סיוע בהליכה ותז

הקלה וסיוע מקצועי למטופל ולבני משפחתו

אשפוז ושהות של מטופל במצב סיעודי אינם פשוטים הן עבור החולה והן עבור בני משפחתו, מצב זה

מטפל סיעודי
מטפל סיעודי

מצריך קבלת סיוע מקצועי לשם ליווי והשגחה על המטופל. לצד התגייסות המשפחה, יש צורך להבטיח מתן טיפול מתאים לקשיש וזאת במטרה לסייע לו לקיים שגרה תקינה ככל הניתן ובהתאם למצבו. הרצון של בני המשפחה לעזור ליקירם הינו חשוב אולם אינו מספיק, שכן מטופל סיעודי זקוק לטיפול והשגחה צמודים. מטפל סיעודי בבית החולים יכול להקל על שהות המטופל וכן להפחית את העומס והדאגה מבני המשפחה. מטפל סיעודי מוסמך ואחראי שוהה לצד החולה לאורך כל שעות היממה ודואג לכל צרכיו הרפואיים והנפשיים.

מטפל סיעודי המעניק השגחה צמודה ועזרה בביצוע פעולות יומיומיות

מטפל סיעודי הינו בעל הכשרה מקצועית לסיוע במצב הייחודי וזאת נוכח הכשרות והדרכות מקצועיות שהוא עובר. העזרה והתפקיד של מטפל סיעודי כוללת לצד השגחה צמודה גם עזרה בביצוע פעולות יומיומיות בהן הליכה לשירותים, רחיצה, אכילה וטיפול בכל צורך בריאותי ונפשי. הטיפול נועד לספק למטופל תנאים בסיסיים נאותים, להקל על מצבו ועל מכאוביו ולהביא להחלמה. טיפול בידי מטפל סיעודי בבית חולים ניתן עבור קשישים המאושפזים בבית החולים ממגוון סיבות דוגמת ניתוח או ביצוע הליכים רפואיים אחרים. ההשגחה הצמודה תורמת להרגעה של המטופל ומעודדת את מצב רוחו. הטיפול הצמוד נועד להבטיח כי המטופל יקום ממיטתו מפעם לפעם בהתאם למצבו ויוכל להתחיל בתהליך שיקום. המטפל מספק טיפולי ריפוי בעיסוק ותמיכה נפשית ופיזית המשפרים את איכות חייו של המטופל.

צור קשר

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ

מטפל סיעודי
מטפל סיעודי

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

בית חולים סיעודי מורכב
משכנות זהב שמים את המטופל במרכז
בית אבות סיעודי לחולי אלצהיימר
אלצהיימר

אהבת את הכתבה ? נשמח לתגובות ושיתופים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן